| kinderz12 a întrebat:

Am o problema, cand vreau sa intru pe google chrome imi apare ca se incarca pagina asta >---http://anasayfamx.com/ac.php si imi spune ca chrome nu a putut gasi pagina aceea si nu mai pot intra pe nimic caci se incarca din nou pe acel link. Problema este am foarte multe salvate pe chrome si nu pot renunta la el. Am incercat sa il instalez din nou, fara sa il sterg, paginile mele salvate raman, dar problema tot nu dispare. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| munteanuandrey a răspuns:

1. intra la setari si vezi ca scrie: La pornire: si ai 3 bulinute dai pe a 3 si vezi ca trebuie sa pui o anumita pagina un locul unde trebuie scris pune litera g-- si o sa-ti apara http://www.google.ro/
2. tot la setari scrie :Cautare--Setați ce motor de căutare este utilizat atunci când se caută din caseta polivalentă. click si ai acolo google yahoo is bing pune gogle
3.inchide pagina si redeschide-o
4. daca nu merge. inseamna ca ai instalat un toolbar care iti baga fara voie un program in pc
5.si eu cand intru pe gogle imi apare delta-cromes

1 răspuns:
| TofanCristi a răspuns:

Şterge tot din istoric.
Oricum, ai viruşi.