| Mihnea_2650 a întrebat:

am o problema cu Elite Cabal. Acum 2 luni, aveam windows XP, si jocul mergea perfect, fara nici macar o problema. Iar acum mi-am cumparat un calculator nou (de 10 ori mai bun) si am windows 7 pe el, dar jocul nu imi mai merge, mi se deschide launcherul si cand dau start game nu se intampla nimic.
Va rog ajutativa, chair nu stiu ce as putea facem, am un account de 162 si chiar nu vreau sa il pierd. Dau Funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| DarkFlash081 a răspuns:

Uite ce exact la fel am patit si eu iti voi spune ce sa faci:
1.Calculatorul nu are nici o legatura cu jocul
2. Windows 7 nu prea accepta jocurile mmorpg gen cabal metin2 4story etc
3.Incearca sa iei o versiune mai noua a jocului sau
4.Schimba windowsu eu am xp si merge perfect
5.A da si inainte sa faci ce ti-am zis asigurate ca ai draivarele calculatorului instalate, pentru ca daca nu le ai nici nu iti va merge. Sper ca te-am ajutat terog FUNDA pliz?

| Mihnea_2650 explică (pentru DarkFlash081):

Marti seara nu mergea jocul, iar azi(Miercuri) merge fara sa ii fi facut cevalaughing) Ce nume ai in EliteC?

1 răspuns: