| belfast a întrebat:

am si eu o problema. Cand incerc sa deschide APB Reloaded, se deschide launcherul si dau start, dar nimic nu se intampla. Este luat jocul de pe steam. ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai sistem BAZAT? Adicatelea macar 4 GB ram, procesor/video pe masura? APB Reloaded e o timpenie atroce, de aia l-au si facut free, cred ca cine a dat bani pe porcaria asta isi blestema zilele. Sfatul meu e sa nu iti pierzi timpul cu el, eu am jucat cred cam o ora-doua in total si deja e mult prea mult...

| belfast explică (pentru KodrutZ):

Windows xp, 2 gb ram, placa video de 1 gb ram geforce 210, procesor pentium 4 dual core 3 ghz. Merge pe el?

| KodrutZ a răspuns (pentru belfast):

Neah, nu te agita degeaba. 2 GB ram mori linga el, placa video e o flashneta atroce. Eu prima oara l-am jucat pe X2 4000+ cu HD 4770 video si se misca vai de el, tot cu 2GB ram, dupa aia am facut upgrade si cu i3 2120/8GB ram/aceeasi placa video se misca mai bine, insa tot se mai inneca uneori.

| belfast explică (pentru KodrutZ):

Omule pe mine nu ma intereseaza doar spune-mi cum sa fac eroarea. Ii din cauza de la pc sau altceva?

| KodrutZ a răspuns (pentru belfast):

Mai citeste de 20 de ori ce ti-am raspuns mai sus si o sa vezi ca deja ai raspunsul la intrebarea asta. Plus de asta, daca binevoiai sa te uiti la system requirements, vedeai ca esti binisor SUB minimum - http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1434&game=APB:%20Reloaded