| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Am o problema cu Messengeru.Cand intru pe mess, scriu
id-ul si parola si imi zice ca nu sunt conectat la net dar de fapt netul merge foarte bine.Am incercat sa ma loghez cu acelasi id
dar sa intru cu emalul si imi cere un raspuns la o intrebare secreta.Eu nu mai tin minte raspunsul pentru ca id-ul este de 2 sau 3 ani.Ma intrebam ce pot sa fac sa schimb parola sau sa imi aflu raspunsul la acea intrebare.

Răspuns Câştigător
| WarGaming a răspuns:

Nu ai ce sa faci si eu am patit acelasi lucru si am fost nevoit sa-mi fac un alt cont, te sfatuiesc sa faci acelasi lucru happy

4 răspunsuri:
| KLOD a răspuns:

De cat timp nu ai mai intrat pe mess?

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru KLOD):

In fiecare zi intram pe mess inainte sa imi apara aceasta problema.

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru KLOD):

Tot timpul intram pe mess inainte sa apara problema asta.

| DarkAngel0o0 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu messu.