| Andrei793 a întrebat:

Sall TPU, am o problema: cand intru in metin2earth dupa 10-15 minute ma scoate si cand ma loghez imi zice: Contul tau este deja conectat. Schimb parola si iar ma loghez, dar tot imi zice ca e conectat! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Inseamna ca hostul serverului este foarte slab si nu suporta atati playeri. Apuca-te de alt metin ca e mult de munca pe earth. e greu al dracu. Hai da-mi funda ca ma prinde revelionu' fara fundeeelaughing

| Andrei793 explică (pentru RawGrey):

Bine,daca zici tu laughing

3 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

PC-ul tau este prea slab si trebuie imbunatatit cumpara-i niste piese noi adauga id asta: alin_619_rey@yahoo.com poate reusesc sa te ajut cu ceva.

| Andrei793 explică (pentru RawGrey):

Nu e problema de la PC, am pc destul de bun dar am observat ca foarte multor playeri li se intampla la fel.M-am gandit ca e doar un bug de la server...