| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna am o problema...de o saptamana nu imi mai merge Internet Explorer, am incercat odata sa deschid o poza de pe facebook si de atucnci s-a blocat iar acum mereu cand il deschid se blocheaza, am incercat sa ii schimb setarile dar tot degeaba... daca vi s-a intamplat si voua imi spuneti va rog ce are si ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa-l naibii, ca nu merge bine deloc! Instaleaza alt browser. Ex Mozilla. Este usor de utilizat, este si in romana si se descarca usor si gratis.
http://www.mozilla.org/ro/firefox/fx/