| Neymar1999 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul nu merge sa descarc nimic se blocheaza la 99% mi s-a mai intamplat dar cand puneam pauza si ii dateam resume mergea mi-l datea la 100% dar acum nu merge Folosesc Internet Explorer si sus imi apare "To help protect security, Internet Explorer has restricted this site from showing certain content.Click here for options..." asta cred ca e ceva de la add-ons am incercat sa instalez flash player etc dar nu merge da eroare! Va rog spuneti-mi ce sa fac daca stiti Dau

2 răspunsuri:
| Zolotovici_Manuela_1977 a răspuns:

Hmmm.asa am patit si eu. instaleaza windowsul! si sa vezi ce bine iti merge totul! mult noroc! fundita?

| Neymar1999 explică (pentru Zolotovici_Manuela_1977):

Am instalat windowsu-l l-am si schimbat am zis ca nu o mai fi bun si tot asa face nshc e aresad