| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merge facebook-ul? Ca mie mi se blocheaza dupa 3 secunde de cand il deschid

8 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Ai virusi, te sfatuiesc sa reinstalezi windowsul

| anonim_4396 explică (pentru Ceriik):

Sa-l reinstalez iar? Abia l-am reinstalat acum cateva luni straight face

| ovidiu8msn a răspuns:

Delogheaza-te si intra dupa cateva minute.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu8msn):

Tot n-a mers

| Felixucu a răspuns:

Poate nu iti merge netul bine...

| anonim_4396 explică (pentru Felixucu):

Merge bine, singura pagina care nu merge e facebook.Am incercat in Google Chrome si Mozila Firefox.Da' in Internet Explorer nu incerc

| Felixucu a răspuns:

Poi eu folosesc Mozila Firefox nu stiu incearca ...safari eu nu il folosesc dar incearca-l poate PC-ul tau e de vina.

| ZEUL00 a răspuns:

Imi merge perfect.Ai da-mi funda.