| Plushul a întrebat:

Am si eu o intrebare.Sunt superstar si as vrea sa va intreb daca nu cumva dupa ce mi se termina perioada de superstar imi dispar restul camerelor si raman doar cu patru.E adevarat? Asi dori raspuns de la cineva care a fost superstar.Pentru cei care nu stiu a fost o intrebare in legatura cu jocul Stardoll.

Răspuns Câştigător
| 16iulia16 a răspuns:

Da am ramas cu 2 camere de la ei si in total am 4! scuzz nu mam exprimat prea bine cand am zis ca am ramas cu 2 camere

3 răspunsuri:
| 16iulia16 a răspuns:

Da e adevarat si eu am fost superstar si am ramasa decat cu 2 camere. FUNDITA?

| Plushul explică (pentru 16iulia16):

Pai eu nu am ramas cu doua camere ci cu 4 camere, bineinteles sunt multuita si de astea 4...deci nu iti pot da fundita.

| Plushul explică (pentru 16iulia16):

Hmm bine daca zici tu.

| 16iulia16 a răspuns (pentru Plushul):

Da am ramas cu 2 camere de la ei si in total am 4! scuzz nu mam exprimat prea bine cand am zis ca am ramas cu 2 camere