| CristinaKti a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul Stardoll cand o sa-mi deblocheze dolarii si o sa devin superstar trebuie neaparat sa le cumpar? mie cam frica sa cumpar asa ceva adica nu prea stiu cum e cu jocul am mai jucat insa tin minte ca imi erau deblocati dolarii adica imi da sa selectez insa nu stiu daca fac bine ce fac va rog un raspuns dau fundita. Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Cartoş a răspuns:

Stardoll s-a schimbat de en-ori. Acei 30 de dolari, se vor debloca când te vei upgrada pentru superstar. Dacă vrei să te faci ss, sunt mai multe oferte de Paşte, de Crăciun, Revelion, Halloween. Fundă?=^_^=

| BoBoKeL a răspuns:

Si mie mi-au fost deblcati 20. si am consumat cat am vrut din ei dar a fost valabil doar 24hbig grin

| CristinaKti explică (pentru BoBoKeL):

Da dar mie imi sunt blocati 30 si nu stiu cand mi deblocheaza sad

| BoBoKeL a răspuns:

Deblocat*

| BoBoKeL a răspuns:

Pai probabil ca o sa tii deblocheze sau trebuie sa platesti pentru ei