| Sparkii a întrebat:

Buna am si eu o problema joc metin2 ro si vreau sa-l descarc cand intru pe siteu lor pot sa descarc metin2 ro dar mai este inca cv pe nume gameforce si nu vreau sa-l descarc cuc aia vreau sa-l descarc norlam ca inainte va rog ajutati-ma help

2 răspunsuri:
| AnduTzelul a răspuns:

Pai de cateva luni cred cand descarci metin2.ro se descarca automat cu gameforce.Nu mai merge normal ca si eu am incercat la fel si nu merge. Sper ca ti-am fost de folos.

| AnduTzelul a răspuns:

Metin2.ro se descarca numai prin gameforce asa se descarca de ceva timp.Normal nu mai merge descarcat.