| An0nnimul a întrebat:

In 13.05. 2012 intru pe siteu de pe mage metin2 dau sa-l descarc si nu merge imi da tot aceeasi pagina dc? FUNADA!

3 răspunsuri:
| Darius352 a răspuns:

Poate ownerul( cine a facut sv) nu l-a terminat sau s-a stricatlaughing incearca si tu pe Internet Explorer sau Chrome daca ai incercat de pe Mozzila sigur de aceea nu ti-a mers..Bafta sper sa-ti mearga!

| An0nnimul explică:

Am tot ce cere acolo si ieri am dat sal descrc si a mers iar azi nu mege si am incercat cu google chrome

| petrut1998 a răspuns:

Noi fi avand memorie