| MineIsLikeABridge a întrebat:

am un radeon hd sapphire 7950 oc (3gb) si cand instalez assassins creed black flag la placa video imi spune ca are doar 1gb... si ca nu e destul de buna, dar practic placa aceasta placa video are 3gb asa scrie pe cutie, in gpu-z in aida 64...

2 răspunsuri:
| R3XT0Ndany a răspuns:

Instaleaza ultimul driver de la placa video, ori de pe cd-ul pe care il are ea ori cauti driver-ul pe net. Daca e instalat, problema e de la joc, cred.

| MineIsLikeABridge explică (pentru R3XT0Ndany):

Driverele sunt bine instalate, acuma na cestio ce tampenie o fi fost ca imi merge pe very hight fara probleme cu aax4 si totul max