| IngerasulMicutz a întrebat:

am vazut pe un site un joc numit Feral Heart si as vrea sa il instalez, dar nu sunt sigura si am cateva intrebari:
1.Cine joaca /a jucat Feral Heart?
2. Ce poti face in joc?
3.E frumos jocul sau te plictisesti repede de el?
Va rog sa imi rapsundeti deoarece urmeaza sa imi iau un laptop nou si nu sunt sigura daca e frumos jocul ca sa il pot instala.
Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| DedeDeutzaKookie a răspuns:

Feral heart este raincarnarea jocurilor vechi Impressive tittle si KovuLKD. Feral heart este un joc 3D, in care tu iti faci un lup sau un leu; apoi faceti jocuri de rol facand sau intrand in Grupuri.cei care au mai mult de 90 de persoane active in grupul tau; trimiti numele grupului si vei primi titlul de moderator. Poti sa-ti faci Preset-uri sau harti; si faci propriile obiecte.Jocul vine cu niste documente sa te ajute sa faci hartile si Preset-urile.Sunt nenumarate proiecte in Feral Heart; cum ar fi Cinema-ul FH, sau radio-ul FH.De obicei; ai o lista de actiuni si de fete pe care le folosesti in jocurile de rol.Aici poti sa ai prieteni, Poti sa blockezi pe cineva care tot te enerveaza, sau sa ai petreceri.Aici sunt doua feluri de grupuri:Mapate si ne-mapate. Cele mapate au o harta proprie, iar cele ne-mapate impart hartile publice.Harti:Lonely Cave,Ficho Tunnel,Bonfire Island, Fluorite Plains, Ascension Island, Sky's Rim, Cape of distant worlds, Atlantis, The last cave, Temple of Dreams, Si cele folosite de grupurile mapate.In fiecare luna, se da un concurs de preset-uri.In fiecare an se da un concurs de filme, iar in fiecare saptamana se da cate un film la cinema.In Fluorite Plains sunt multe formatiuni in forma de litere, ca muntele N/Z unde intri, insula L sau muntele F, pe de asemenea raul Y si acel + la care putini ajung.aici exista si un Pod de Piatra. Poti sa dai de trolli care strica tot jocul de rol sau Roleplayeri care fac jocuri de rol.Cel mai mare grup din istoria Feral Heart-ului este Natureclan, un grup de pisici cu mai mult de 800 de membri.

| IngerasulMicutz explică (pentru DedeDeutzaKookie):

Mersi de raspuns acum clar am sa il instalezhappy

11 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

E super naspa jocul.Nici sa nu te gandesti sa il joci.E cel mai urat joc din lume.Imediat cum ai intrat in joc deja vrei sa il dezinstalezi pentru ca e super naspa.E cu niste animalute care se plimba pe un fel de campie.Grafica e in patratele laughing E absolut jalnic jocul.

| UrsaRadu a răspuns (pentru ASimpleUser):

In primul rand se vede in patratele de la placa ta vide mie mi s e vede super in al doilea rand nu e deloc plictisitor nu stii tu ce se face.

| ASimpleUser a răspuns (pentru UrsaRadu):

Sa spunem ca ai dreptate ca e frumos jocul, dar nu poti sa spui ca se vede in patratele de la placa mea video, pentru ca eu mi-am facut aceasta parere dupa un gameplay de pe youtube.Eu am placa video de 1200 MB (1.2GB), si 2 Gb RAM.

| UrsaRadu a răspuns:

Vezi ca s-au deblocat inregistrarile

| DedeDeutzaKookie a răspuns:

E numai minciuna in ce zice el, feral heart este chiar tare dupa ce iti dai seama cum se joaca, eu am jucat, ok, grafica nu este in patratele, acu poti sa vanezi animale si girafe, poti zbura, ai si misiuni ( uneori ), poti sa ai si pui, nu poti sa nasti este in bonfire island este un magazin si acolo sunt mai multi pui mici... e putin mai greu la inceput, dar dupao sa-ti dai seama ca e tare, aproape toata scoala mea joaca laughing) ( si eu 16 si tot joc )

deci sa nu-l crezi pe asta ca tot ce zice sunt doar minciuni gogonate big grin

| IngerasulMicutz explică (pentru DedeDeutzaKookie):

Nu pot sa imi fac un cont spune ca inregistrarile sunt inchise, ceva de genul crying

| IngerasulMicutz explică (pentru DedeDeutzaKookie):

L-am instalat dar cand sa imi fac cont imi scrie nu stiu ce eroare si am incercat de mai multe ori sa imi fac si na e plictisitor sa joci FeralHeart fara un cont ca tot ce poti sa faci e sa iti faci mape si sa te plimbi sad si nu stiu cum au reusit unii sa isi faca, ca eu nu pot... crying

| Buzatu_Andrada_1997 a răspuns (pentru DedeDeutzaKookie):

Dededeutzakookie daca tot ai jucat Feral Heart da-mi si mie un cont ca mie nu-mi merge sa joc si sa imi fac cont.Imi apare eroare... te roog! fa macar un cont pentru. mine! plzzz

| IngerasulMicutz explică (pentru Buzatu_Andrada_1997):

Asta a fost in 2013.

| Buzatu_Andrada_1997 a răspuns:

Sa nu til instalezi ca nu poti sa-ti faci cont oricum happy degeaba nu stiu ce are;( dar am alt joc care nici la ala nu te lasa sa joci multyplaier doar singur trebuie sa vanezi iepuri, caprioare si sa te feresti de ursul grizzly ceva de genu...