| IrinaMihaela15 a întrebat:

Hei! am nevoie de ajutor! as vrea sa mi instalez jocul spore si nu stiu de pe ce site sa l iau. am intrat pe site ul official de unde poti instala o chestie pentru a sterge jocul (cred) si jocul in sine ce trebuie sa-l iei pe bani si nu vreau sa dau bani pentru ca totusi e un joc si intr-o saptamana o sa ma plictisesc de el si o sa-l dezinstalez si da. asa ca, imi puteti da va rog frumos un site de unde il pot instala gratis si fara virusi? :3

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Vezi ca se poate juca online.

| RorySan a răspuns:

Nu cred ca merge din alta parte.
Majoritatea site-urilor baga virusi.
Am sa intreb pe cineva daca stie vreun site si iti voi spune