| Allexy_6463 a întrebat:

happy As avea si eu o intrebare referitoare la jocul online League of Legends. Mi-am reinstalat Windows-ul de curand (Win XP SP3) si,bineinteles, am reinstalat si jocul. Acum,am o problema la care am cautat un ranspuns dar nu am gasit unul concret. Atunci cand incerc sa intru in joc(imi apare pagina in care trebuie sa imi aleg campionul,spell-urile si maiestriile) ii da eroarea tip BugSplat. Acum nu inteleg ce am de facut : DirectX-ul l-am instalat, la fel si Java. Imi poate raspunde cineva daca am omis ceva in procesul de instalare?

1 răspuns:
| Q3Q a răspuns:

Problema este des intalnita. Dar rezolvarea e simpla si nu trebuie sa descarci nimic. Sa trecem la subiect in primul rand intra in Destkop >Clic dreapta>Properties>Setting Si vezi ca acolo sunt rezolutile. de Ex : 1400 by 900 pixels. Asta e aproape maxima. deci are o calitate foarte mare. Datorita placi tale video nu poate sa transfere datele de la league of legends pe a cea dimensiune. Asa ca Pune o dimensiune mai mica. Ex : 800 by 600 sau 1280 by 720... Sunt sigur ca iti va merge. Eroarea asta am mai intalnit-o si la alt prieten si in felul de mai sus am rezolvat-o. big grin big grin Daca ti-am fost de ajutor FUNDA big grin big grin