| rockvandam a întrebat:

Buna as dori server de metin2 pvp.As vrea sa ca la shopuri sa fie otele,arme 65, lv max intre 127-250 cu multe evolutii(sa nu ceara itm la evolutii) sa nu fi MODATI SAU DONATII va rog astept raspunsurile voastre cat mai repede. Daca vreti puteti pune si situl de la metin.Dau funda celui mai rapid si mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| Alexinho94 a răspuns:

Salz. Uite aici un metin facut acum vreo 3-4 zile. Uite aici poze cu el, site etc> :http://just4metin.ro/......t2744.html
Bafta la lv!

| rockvandam explică (pentru Alexinho94):

Nu mi se deschide situ

| Alexinho94 a răspuns (pentru rockvandam):

Nu stiu de ce nu ti se deschide pentru ca mie mi se deschide imediat. thinking incearca pe alt browser. bafta

| Mk01 a răspuns:

Şi tu cum ai vrea să supravieţuiască metinul dacă nu sunt donaţii, însăşi oficialul are donaţii.Nu ai să găseşti aşa ceva.Dar îţi pot sugera 4metin.

| rockvandam explică:

Prin donatii ma refeream tot la itm modate sau care nu evolueaza din cele existente pe svr.