| YulyaFlorentina a întrebat:

Azi mi-au fost furate itemele/obiectele dupa Metin2 Severin. Ce ar trebui sa fac acum?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Citeste asta: http://forum.metin2severin.ro/viewtopic.php?f=10&t=655

Singura optiune este sa-ti creezi cont pe forum si sa le explici situatia. Nu-ti garantez ca te vor ajuta, dar alta solutie nu ai.

| kuroshitsuji a răspuns:

Eu joc Metin2Aztec si e calumea. Staff de treaba. Eventuri zilnice. Fara teama ca ti se va fura contul. Te astept si pe tine sa intri. Www.metin2aztec.ro