| LuanaElena a întrebat:

Cand vreau sa ma joc pe facebook un joc imi apare "Operatia a expirat".De ce? Pot rezolva aceasta problema?

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Postand in aceasta categorie ti-ai sinucis toate sansele de a primii un raspuns serios.

| Exilee a răspuns:

Eram cu bisturiul in pacient. Poti reincerca acum.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ma rog, are probleme serverul si nu raspunde incearca mai tarziu. Si data viitoare cand pui categoria la nimereala asigura-te ca nu e T/A, observi ce raspunsuri primesti.

| MeForeverAlone a răspuns:

Ca nu merge bine netul happy
Ești la trivia, știai?

| Vlach a răspuns:

Pai,imi pare rau, virusul a ucis facebook-ul, operatia il putea vindeca, dar, a esuat...