| Adoamnei_Alex_1986 a întrebat:

Buna care ma poate ajuta cu ceva cand vreau sa joc ceva sau sa ascult muzicade pe orce nu mi se aude in nici un fel cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| popescu400 a răspuns:

Pai. Poti da la setari de la joc sonor ( depinde ce joc ) dai sonoru la minim si poti sa pornesti muzica cu Winamp Media Player de exemplu, daca la asta te-ai referit. Daca te-am ajutat fundita big grin

| Adoamnei_Alex_1986 explică (pentru popescu400):

Nu asa adica eu joc un joc pe chrome dar nu am sunet la joc sau la youtube sau pe facebook

2 răspunsuri:
| popescu400 a răspuns:

Pai... ori e ceva de la acel browser, ( incearca cu altu ex. firefox ), ori jocu ala nu are sunet, ori poate la setarile lui nu este sunetu ( daca are setari )