| messi2010 a întrebat:

Buna care ma poate ajuta cu ceva cand vreau sa joc ceva sau sa ascult muzicade pe orce nu mi se aude in nici un fel de ex am deschis o melodie oarecare pe youtube dar nu se aude cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| AleAle96 a răspuns:

Nu tocmai. Daca ai verificat..Atunci intra in my computer, da click dreapta la proprietati si apoi du-te la hardware-->device manager si verifica daca la sound, video, game and controllers-->audio codecs nu e vreun semn al exclamarii. Daca da, atunci da dublu click pe el si apoi da pe install...Nu stiu alta solutie

4 răspunsuri:
| AleAle96 a răspuns:

Ai verificat daca cablul e in unitate? Poate a iesit din greseala.E un cablu verde.

| messi2010 explică (pentru AleAle96):

Am verificat

| messi2010 explică (pentru AleAle96):

Dar nu e cumva vreun program pentru asta?

| AleAle96 a răspuns (pentru messi2010):

Nu tocmai. Daca ai verificat..Atunci intra in my computer, da click dreapta la proprietati si apoi du-te la hardware-->device manager si verifica daca la sound, video, game and controllers-->audio codecs nu e vreun semn al exclamarii. Daca da, atunci da dublu click pe el si apoi da pe install...Nu stiu alta solutie

| AleAle96 a răspuns:

Ai rezolvat măcar problema?