| anonim_4396 a întrebat:

Buna caut de mult timp un metin privat cu ratele peste 3000X si nu gasesc ma puteti ajuta va rog

4 răspunsuri:
| AleeExD a răspuns:

Buna,iti garantez ca metine cu ratele mai mari degat 1500X nu gasesti, eu zica sa iti iei europeanmt2, ratele 1000X,la mag de armuri are dga,pose,otel arme : baron, neinsufletite, evantaie epice, sfanta, sirius, divina etc. Sper sa-ti plak.Bft.Si app, cresti foarte repede, intr'o ora faci lv 100-105, lv max 120, si la inceput te da l 44, cu 10kk si itheme +9

| EpicLove a răspuns (pentru AleeExD):

Mersi mult ...joci si tu europeanmt2?

| AleeExD a răspuns (pentru EpicLove):

Dap

| Olrinckx a răspuns:

Metin2HotStyle