| AndreyIstetul a întrebat:

Caut un client Metin2 de server privat in romana sau cel putin intr-o limba care foloseste alfabetul latin. ATENTIE:Nu vreau sa fie pe MegaUpload!

5 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Metin2 Gx, Metin2 United, Funmt2, United e doar partial in romana dar majoritatea playerilor sunt romanii.

| AndreyIstetul explică:

Buna. Nu m-ati inteles: Eu nu vreau un server, eu vreau doar clientul in romana sau intr-o limba care foloseste alfabetul latin pentru serverul meu!

| AndreyIstetul explică:

Daca tie iti mai pasa de metin in 2017, imi pare rau pentru tine. Si iti dau si report pentru spam la intrebari vechi happy

| luckiano1 a răspuns:

Reborn of metin2