| Mariya5 a întrebat:

caut un server privat de metin2 care sa fie in romana sau engleza, da sa fie tot intr-o limba nu pe bucati, sa aiba connectare buna, drop bun si 90-100% sansa la fierar. A, cred ca nu e nevoie sa precizez ca vreau sa fie functional si 24/7. Cel mai bun server are

Răspuns Câştigător
| Angel_4471 a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci metin2fun sau metin2tim. Sunt servere private, cresti destul de greu, itemele se face destul de usor mai mult trebuie sa te ocupi de bonusuri. Eu am avut lv 89 pot sa spun ca e un server bun singura problema e se mai blocheaza caracterele daca il lasi in centru dar daca intri noaptea cand nu sunt multi se deblocheaza. Spor la joc!

13 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Metin2 gx.Sa deschis serveru,cresti repede,roman, iteme +9, foarte bun serverul.Este deschis 24/24 cred, eu numa de azi joc si e foarte tare.

| Aishaa a răspuns:

Incearca empire mt2, eu pe asta l-am jucat dar am preferat sa raman pe oficial. Mai este si metin2 tim, in romana, cresteai ft bine si fierarul iti facea totu` +8 imediat. Ar mai fi si metin2 gx, nu l-am jucat dar am auzit ca este bun.Metin35 tot asa mai este unul. Metin2 factory daca mai vrei. Sper ca te-am ajutat.

| PastilutzaColorata a răspuns:

La metin Gx nu-ti face sperante pentru ca l-o inchis adica merge da nu mai is locuri de inregistrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Server metin2 :AEx rate 600-1000% mc:188.241.176.181 e roman e 24/24 gm sunt prietenosi cand intrati primiti lvl 33 cal armat e usor de crescut preturi mici aveti aproape de toate la shop intrati cati mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt de acord cu Marya de data aceasta caut un cont la fel da fara virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa incerci metin2 bun?! ceilalti fac misho de tine! scire metin2gh4.de ala are 2buline te ia de la lv66 si cresti super repd iti da mis foarte usoareee! din care cresti 2buline adica un lv si gt lv 67 l-ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da metin2Gx sansa 500% la bonus exp si reste de drop totu la 500% bonus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate metinele de mai jos sunt bune dar. metin2 fun e inchis, GX nu mia poti sa iti faci cont, metin2 tim. nu merge l.au inchis, empire nu mai merge, aadik merge da nu mai poti sa iti faci cont, si factory e naspha so. AEX e misto da nu stiu unde se dowlanedaza straight face ...si mai sunt destule dar cele mai tari au fost inchise sad au ramas numai najpa. daca mai gasesti u uuunu si iti merge succes si bafta la joc si anunta.ne!winking

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Pentru toti ratatii nobii prostii metin2privat. ro are misiunile in engleza!

| caty98 a răspuns:

Metin2 bm cresti repejor dar este in romana si in engleza si misiunile sunt in germana

| axel_6752 a răspuns:

Incearca aici http://www.metin2privat.ro/ e 100% romanesc e facut pe platforma Linux are misiunile traduse in limba Romana .si de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king.bafta!

| corbyyy a răspuns:

Metin2gx.ro