| Denysa10 a întrebat:

Ce jocuri cu masini stiti? Inafara de NFS ...etc.

5 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

Saints Row 2, Burnout Paradise, GTA 3(Vice City,GTA San Andreas,GTA IV)Test drive Unlimited,Nascar,Driver, Juiced 2, Dirt 1(2 si 3),APB Reloaded,Hot Rod American Street Drag, Flatout 2, Just Cause 1 /2, World Racing 2, Cross Racing Championship 2005,
Race on, Colin McRae DIRT, Adrenalin 2 Rush Hour, GT Legends,
Bmw m3, Colin McRae Rally 2005, SPLIT SECOND VELOCITY.
Gm Rally.Bafta! Aa, am uitat sa-ti spun:) ca daca vr sa downloadezi majoritatea poti intra pe site-ul asta:
www.lkteam.ro

| RedGuy a răspuns:

-Burnout Paradise
-Dirt 1 / 2 / 3
-Gran Turismo
-Driver
-Test Drive Unlimited
-Nascar

| TeNNNeSy a răspuns:

Poti incerca Dirt 1, 2, 3 este o serie foarte foarte buna.Eu am jucat jocul.Mi s-a parut chiar foarte foarte bun! Incearca si tu.