| HermioneLove a întrebat:

ce jocuri pe calculator stiti? eu nu prea stiu faine! funda pentru cele mai multe jocuri si mai interseante!

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Farmville, Wonderland, Shrek, Sims, Harry Potter(este joc, sa stii), Cocogirl, Ladypopular, Bubble Struggle, Hangoroo, Tetris, Pacman, Spanzuratoarea, Pac-Man, What's for dinner9e de gatit si e fain). Sper ca te-am ajutat. Fundita?puppy dog eyes?

13 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Hmmm avand in vedere ca esti fata cred ca ti-ar placea The Sims (are mai multe versiuni 2, 3 si toate cu mai multe categorii). Este un joc care dupa parerea mea creaza dependenta deoarece imita perfect viata reala si realitatea (in jocul asta iti crezi familie, iti cumperi casa, treci prin incercarile din viata reala). Eu zic ca e cel mai potrivit joc pentru oricine se plictiseste si este cam pe gustul tuturor.

Baftawinking

| KubetiiOO a răspuns:

Mersiii papusa :*>big grin

| HermioneLove explică (pentru KubetiiOO):

Npc! scuze am vrut sa-ti dau mai repede da am uitat ca ma tot enervau oamenii astia de pe TPU cate comentau!

| KubetiiOO a răspuns (pentru HermioneLove):

Aha dar dc te enervau?

| HermioneLove explică (pentru KubetiiOO):

Pai pur si simplu se credeau mai destepti si nu respecta opinile celorlalti!

| KubetiiOO a răspuns (pentru HermioneLove):

Asa fac unii! Nu-i baga in seama oh go on.Cati ani ai? Iti place pariu cu viata?happy

| HermioneLove explică (pentru KubetiiOO):

Daaa imi place pariu cu Viata! ii super si la la band! preferata mea ii Ioana, Andrei si Sore! toti imi plac! tie? eu am aproape 13 ani! tu?

| HermioneLove explică (pentru HermioneLove):

Preferatii mei* scuze

| KubetiiOO a răspuns (pentru HermioneLove):

Eu ii ador, nu ii iubesc, ci ii ador.Preferatii mei is:Anca, Vlad, Andrei, Ioana.Eu fac maine 14 ani!happySa nu crezi ca te mint ca dace te uiti la profilul meu nu imi apare datahappy

| KubetiiOO a răspuns (pentru HermioneLove):

Imi dai id-ul sa vb :d

| HermioneLove explică (pentru KubetiiOO):

Eu nu mi-am pus anul adevarat! iata id-ul meu:iuliaanan asa cu 2 de a

| HermioneLove explică (pentru KubetiiOO):

Al tau?

| alexutza071 a răspuns:

Buna! ai putea sa incerci wonderland online, ca sa il poti juca trebuie sa il descarci de pe net, mai poti incerca fireboy and watergirl e foarte haios. dar trebuie jucat in 2.incearca bubble strougle de pe miniclip.ro iti va placea. distractie placuta sper ca ti-am fost de folos