| VreauRaspuns2222 a întrebat:

Cine imi da si mie un hack sau un site de hack-uri pentru metin privat? De bonusat singur etc.Dau funda la cel mai bun hack. URGENT!

2 răspunsuri:
| DexeN a răspuns:

Eeh prietene nu din rautate dar :
1.Lasate de metin m-am jucat si eu, am devenit dependent si injuram parintii
2.Hack-urile au virusi (Trojan), cele mai multe TrojanDownloadere, care nu se pot sterge apoi din PC
deci lasate de metin prietene...pentru binele tau...cand am zis si la scoala ca joc metin m-a ignorat toata lumea, si m-am lasat in 5 saptamani

| VreauRaspuns2222 explică (pentru DexeN):

Hehe mie eu ma joc pe privat de distractie amice, ma ajuta Gm e un sv fain...