| dDANIELLA a întrebat:

Buna happy. Cum fac la minecraft sa scap de cuburilea alea verzi din mazga? big grin

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Sa nu fie flat, asa stiam eu

| dDANIELLA explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Ti-am dat din graseala FUNDA am vrut sa ii dau la just Cool!

7 răspunsuri:
| Dr1D a răspuns:

Buna.poti scapa de acele cuburi dand pe esc apoi te uiti unde scrie easy/normal sau hard si dai acolo pe peaceful sau umbli din meniul de start la options si schimbi in peaceful bafta sper ca te-am ajutat!

| dDANIELLA explică (pentru Dr1D):

Mersi big grin de fapt tie voiam sa-ti dau funda big grin

| Valy800 a răspuns:

Te enerveaza slimeurilea alea nu laughing

| JustCooL a răspuns:

Aia sunt slime
Trebuie omorati si primeste slime ball din care faci sticky piston
Sau mai e o varianta
Sa nu fie totul FLAT
FLAT = pustiu fara pomi si pamantul la acelasi nivel
Funda?

| dDANIELLA explică (pentru JustCooL):

Iti dau funda daca imi zici cum se fac sticky pistonwinking