| Eloissa_7084 a întrebat:

De ce nu pot alti sa-mi trimita cerere de prietenie pe facebook. A vrut cineva sa-mi trimita o cerere ma gasit dar nu-i aparea putonul pentru a-mi trimite cererea. Ma puteti ajuta? Contul meu ii in romana (in caz ca ma puteti ajuta) sa imi scrieti in romana pe unde trebuie sa intru ca sa setez contul in asa fel in cat sa-mi poata trimite cererea.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Posteaza contul tau de facebook aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Eloissa_7084 explică (pentru neluL):

Dar nu poti sa-mi spui fiecare pas in parte, de ce ai nevoie de contul meu?

| neluL a răspuns (pentru Eloissa_7084):

Vreau sa vad daca ai pagina sau cont propriu zis! Vreau sa vad daca iti pot da cerere de prietenie. Lasa pm.

| Eloissa_7084 explică (pentru neluL):

Am rezolvat. Mersi oricum.

| Eloissa_7084 explică (pentru Eloissa_7084):

Iti dau funda chiar daca nu m-ai ajutat, dar ai incercat, si cred ca ai nevoie de funde...happy

| neluL a răspuns (pentru Eloissa_7084):

Stai linistita! Nu am nevoie! Bine ca ai rezolvat problema!