| andrei8 a întrebat:

O fata mi.a trimis o cerere de prietenie iar eu i-am dat nu si i-am dat si sa nu mai poata sa imi trimita vreo cerere vreodata, iar acum nu mai pot sa intru pe contul ei deloc si orice comentariu care il scrie eu nu pot sa il vad.Cum fac sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Pai daca nu i-ai dat accept clar ca nu mai poti vedea activitatea ei din toate punctele de vedere. Ia intra pe alt cont si vezi daca este la fel happy

| andrei8 explică (pentru MissxD):

Daca intru pe alt cont pot sa o vad!

| MissxD a răspuns (pentru andrei8):

Inseamna ca este doar la tine problema. Uita-te acolo la setari la utilizatori blocati ca poate e acolo si o scoti

| andrei8 explică (pentru MissxD):

Pai problema este ca nu este la blocati ca am intrat de atatea ori si nu este acolo, ca daca era acolo o scoateam si ii dadeam cerere de prietenie si asta era. Daca mai aflii ceva si daca vrei sa te interesezi pentru mine mai scriemi si mie aici te rog! Ca sa vezi ca nu sunt cu interes rau iti declar raspunsul castigator dar doar ajuta-ma te rog!

| MissxD a răspuns (pentru andrei8):

Poate te are ea la utilizatori blocati! Si a setat ea sa nu o gasesti thinking Incearca sa vorbesti cu ea personal, pe mess sau pe alt cont de Facebook si vezi ce a facut happy

| andrei8 explică (pentru MissxD):

O sa incerc si chestia asta. Poate merge...