| Scarlettt a întrebat:

De vreo cateva ore nu mai merge metin2 ro cand apas pe client nu se deschide deloc... Ieri am avut probleme cu virusii si cu windowsul si am auzit ca ar fi vorba de niste virusi care au formt ca un scut si sa nu se mai deschid progamele, si am mai patit asa si peste vreo cateva ore trece! Deci, in caz ca ar dura mai mult, ce pot sa fac inainte cand imi facea problema asta daeam rr la pc pana mergea!
Ce as putea sa fac in afara de reinstalarea windowsului?

2 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

Sterge tot ce are legatura cu metinul din pc si descarca NOD32 AntiVirus cu licenta si curata pc-ul apoi descarca iar metinul

| Scarlettt explică (pentru A0kAnGeL):

Am kaspersky, asa ca n-am nevoie de toate jafurile de anti virusuri laughing!
Si degeaba sterg metinul si deschid din nou ca tot nu se deschide, cred ca trebuie sa astept!