| FashionDream a întrebat:

Era un joc pentru fete, unde iti alegeai o fata, cumparai haine, o aranjai cum voiai tu iar dupa puteai sa te duelezi cu alte fete, si castiga cea cu cea mai buna tinuta. Parca puteai sa iti iei si animale...nu mai stiu sigur. Oricum, era un joc online, trebuia sa iti faci cont ca sa te poti juca. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Eu stiu de Miss popular sau ceva de genul. Cauta asa pe google si vezi daca gasesti ceea ce vrei big grin

| FashionDream explică (pentru SweetChildOAxls):

Daaa! E Lady Popular. Mersi mult!

1 răspuns: