| Blonda00 a întrebat:

Buna imi doresc foarte mult sa fiu Own, GM, MISS. la un sv de metin2... dar nimeni nu vrea sa ma puna. asa ca am hotarat sa imi fac singura un sv... dar problema este : Trebuie bani si eu nu prea pot plati
INTREBAREA: Cine are un sv de metin2 si ar vrea sa ma puna si pe mine GM sau MISS? Sau cine stie sa faca un sv de metin2 si vrea sa facem un sv de metin2 in preuna? Dar sa plateasca el/ea host-ul happy
Cel/cea care imi spune sau vrea primeste FUNDA!
id meu : loredana_regina_ta@yahoo.com ♥ va rog chiar as vrea sa fiu si eu OWN SAU GM happy.

4 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Dar chiar trebuie host?
poti sa il faci cu hamachi sau te uiti si tu pe alte siteuri la servere metin2 hamachi
ma rog bafta
nimeni no sa te ia daca n-ai experienta crede-ma eu joc metin2 din 2007 si am fost de vreo 10 ori gm si 2 own si 1 mod

| Blonda00 explică (pentru DEOVERPASS):

Am experienta
happy si am auzit ca daca il fac hamachi mi.l inchid sad

| DEOVERPASS a răspuns (pentru Blonda00):

Ce iti inchid Lol tu ai serveru tau nimeni no sa stie ca ai un server si cine ti l-ar inchide sincer acuma? sta gameforge sau cum se cheama ca am uitat
dupa serveru tau 3 ani sa il gaseasca? incearca sa faci si tu un server fara host aducii playeri si gata sa vezi ca o sa fie mai bine decat unu cu host.

| Blonda00 explică (pentru DEOVERPASS):

Pai nu stiu cum sti pe cineva care sa ma ajute? id : loredana_regina_ta