| WhiteChokolate a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un hack de lure pe metin2.ro? va roog? dau FUNDITA, ca de obiceipuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NeaguGeorge a răspuns:

Iti dau eu un site full hackuri mt2 ro cu hack de lure dmg chesti uitete aci www.megadosya.com si dai la metin2 hilteri sper sati fiu de ajutor funda?

4 răspunsuri:
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| Lukciu a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private],LureHack,TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.