| xPureLov3 a întrebat:

Buna Tuturor, m-am apucat de metin2 ro si se pare ca la fiecare colt sunt hack'uri pe cineva cu hack, as vrea sa am si eu un hack
dar hack'ul sa fie. Sa omoare singur monstri si sa faca lure daca ma puteti ajuta cu un hack dinasta dar sa fie functionabil dau FundaVOT sper sa ma ajutati happy

2 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Iti adu eu hacku dar ce imi iese? (glumesc da-mi un buzz la stelea1355 (YM) si iti dau eu unuwinking

| pro a răspuns:

Prietene eu te sfatuiesc sa nu folosesti nici un cod pentru ca in primul rand o sa iti iei ban inevitabil....inainte se puteau folosi coduri (acum vreo 2 ani) dar acum administratorii sunt foarte stricti si nu mai permit codati...cat despre cei pe care ii vezi tu cu cod oh go on stai linistit o sa vina si randu lor

incearca sa joci corect pentru ca asta e frumusetea jocului si o sa inveti si sa joci mult mai bine