| Danyyyyyy a întrebat:

Mi-am luat acum 5 minute Metin2Osiris si cand intru in el
ma loghez cu contul si "apare vei fi conectat la server", "ai fost conectat la server" si apoi apare "conectarea ruleaza", dar problema la mine e ca dupa ce apare conectarea ruleaza nu se mai intamplat nimic nu imi mai intra sa imi fac caracteru.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| GamingRw a răspuns:

Probabil, serverul e off sau problema de la pc tau.
Sfatul meu este sa iei legatura cu ownerul serverului. [Fuunda; X]

| GamingRw a răspuns:

Se poate ca serverul sa fie off.
Sfatul Meu : Ia legatura cu un GM/GA

| GamingRw a răspuns:

Cred ca, probabil, serverul este off, dar ai putea mai bine lua legatura cu un GM sau GA.