| Fishing a întrebat:

Joc Forgotten World 2 de vreo luna si ceva.De o saptamana cand ma loghez,apare vei fi conectat la server, si sta asa 5 minute, apoi conectarea ruleaza si mai sta 2 minute. Apoi cand apare alegerea caracterului si dau start, caracterul nu se mai misca si nu se incarca.Rar se incarca 1 din 5 incercari.Atunci cand ma teleportez se opreste,nu ma teleporteaza, se blocheaza sau se inchide.Si ma scoate des de pe server.
Va spun depea-cu se intampla defiecare data,nu am lag sau sa ziceti sa dau restart la pc ca merge prost, asa e zi de zi.Ce sa fac sa se incarce mai repede si sa mearga mai bine?

2 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

E de la server. are lag dar si la mine se conecteaza greu dar tot intra

| Fishing explică (pentru CrazyJok3r):

Asa este in fiecare zi, nu cred ca-i lag, da oricum mo blocat ***** ALA.