| Vyktorica a întrebat:

Nu demult joc metin2 si vreau sa am seturi, cum le pot face? Dar pe cele universale?

1 răspuns:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Pai daca serverul are 6/7, acele bonusuri, stii ca la 6/7 iti adauga 2 bonusuri, acele bonusuri trebuie sa fie tare impotriva X. daca vrei set impotriva ninja(exemplu), ai grija sa fie 6/7 tare impotriva ninja. Iar cele universale inseamna impotriva tuturor caracterelor. De aici deducem ca 6/7 trebuie sa fie pe un item pentru unele caractere, iar pe altul, pentru celelalte, sper ca ai inteles. Funda?