| NooneLikesMe a întrebat:

Salu! Am o intrebare.Joc un metin2 pvm-pvp in care vreau sa fac iteme bune pvp.ce sa fac universale sau seturi de fiecare caracter. ajutati-ma va rog muult

Răspuns Câştigător
| Gabitzu9292 a răspuns:

Pai universal pui aparari pentru fiecare sabie 2 maini pumnal sageti clopot evantai si le pui in masura cel mai mult sa fie sabie pui si ce-ti trebuie pentru rasa respectiva war-str ninja-dex saman si sura- INT pui pv pe armura colier papuci pe cercei bratara si coif pui semi oameni pe koif pui ca sa rezisti sura rezistenta magie foc si pe bratara rez magie si pv si patrundere pe scut faci pui ce ai pentru rasa ta imun necunostinta

| NooneLikesMe explică (pentru Gabitzu9292):

Mersi mult, acum am inteles diferenta dintre set si universal.

2 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Fă-ți universale.La seturi cred că te refereai la 6/7 nu?
Pe 6/7 pune-ți status(str, int, dex, depinde ce rasă ești)și rezistență rasă.