| SeNNz0reL a întrebat:

Sal TPU nu demult joc metin2 si vreau sa imi fac seturi si sus si jos imi spuneti si mie cum fac seturi sau cum fac un set universal si sus si jos

Răspuns Câştigător
| EduardEdy1 a răspuns:

Pai Colier pv, sabie, 2 maini, pumnale
Cercei Semi-om, 2 maini, pumnale, sabie
papuci pv, sabie, 2 maini, pumnale
bratara semi-om, rezistenta magie, pv
coif semi-om, rezistenta magie
armura pv, 2 maini,sabie,pumnale
arma semi-om, int, dex, str, depinde ce esti( sura, samant - int, razboinic-str, ninja - dex)

| xXxFeelOKxXx a răspuns (pentru EduardEdy1):

Mah mie nu imi functioneaza am facut ce ai zis tu dar nu merge.Am gresit ceva?

8 răspunsuri:
| Skullace a răspuns:

Ms si eu EduardEdy1 m-ai ajutat mult inainte imi faceam doar seturi 6/7 dar acum sunt invincibil laughing doar pentru ca am set univ laughing am chiar si bonus hack

| KiLLeRBee a răspuns:

Bine, unui saman face fata, dar daca ataca un ninja arc? happy, ninja arc are si el DMG totusi... deci pentru un universal bun, trebuie sa iti intre cam... 5/5 pv, sabie, 2maini, pumnal, sageti, sper ca te-am ajutat

| Amidamaru a răspuns:

EduardEdy1 dar daca vine un shaman si u ai bns sabie maini pumnale ce faci?

| xXxFeelOKxXx a răspuns (pentru Amidamaru):

Vrei sa spui ca nu faci fata unui shaman?rolling on the floor

| Amidamaru a răspuns (pentru xXxFeelOKxXx):

Cu bns astea daca are patrundere pe clopot sa ev iti da peste 5k hittongue

| xXxFeelOKxXx a răspuns (pentru Amidamaru):

Asa se intampla la toate caracterele dar daca stii sa joci le faci fata la shamani ca popa oh go on

| Pandaaaaaaaa a răspuns (pentru Amidamaru):

Si ce vrei sa faci frate, sa-ti faci set pumnal, clopot laughing?