| CocoLife a întrebat:

Buna happy
Pe facebook,acolo la log in, mi.am scris numele si parola,iar acum apar cu galben,si de fiecare data cand vreau sa intru,imi apar alea acolo,si vreau sa le sterg! Ca asa imi poate intra oricine in cont!! Imediat cum am inrat pe pag de fb, sunt scrise numele si parola pe acel spatiu alb..CUM SA FAC laughing? Nu e bifata casuta de"tine.ma minte" ..nuj ce sa fac crying
Ajutor, funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Trebuie sa stergi cookie si memoria cache din browser dupa fiecare delogare din facebook.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )