| Andreeadixi a întrebat:

Am o problema:Cand dau la facebook deja imi este scris email-ul si parola-nu am bifata nicio casuta:@.Am cautat pe net si toti ziceau " e bifata casuta" nu are nicio legatura.Si eu pe un fond galben...ma sufoca!

Răspuns Câştigător
| M3taX a răspuns:

Aceasta problema nu este tocmai o "problema", este functia browserului de internet de a memora datele ( Cum ar fi Google Chrome). Daca vrei sa dezactivezi aceasta optiune intra in setari si sterge Cookie-urile browserului. Daca nu stii cum uite aici:
Pentru Google Chrome:
http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95647
Pentru Mozilla Firefox:
http://stiri.acasa.ro/......15192.html

Funda?

| Andreeadixi explică (pentru M3taX):

Hei! Am ajuns la Cookies:

Allow local data to be set (recommended)

Keep local data only until I quit my browser

Block sites from setting any data

Block third-party cookies and site data
nu stiu pe care s-o bifez pentru a rezolva problema cu browserul(nu prea ma pricep la astea big grin)

| M3taX a răspuns (pentru Andreeadixi):

Treabuie sa o bifezi pe ultima ( Block sites from setting any data).

| M3taX a răspuns (pentru Andreeadixi):

Scz adica penultima am citit gresit happy

| M3taX a răspuns (pentru Andreeadixi):

Si inca ceva! Trebuie sa dai si la Clear Browsing Data, in fereastra care iti apare bifeaza Clear Memory Chache si dai Clear Browsing Data ( O sa se stearga Cookie-urile care exista deja)

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Si mie imi ramane si la fel nu am bifat nimic, asta este de la browser, e setat ceva prin elhappy dar si de la faptul ca doar tu intri pe fb de pe acel calculatorhappy

| georgedanielc a răspuns:

Ai salvat-o in Browser, du-te si stergeo, daca nu stii schimba parola vezi sa nu ai bifata casuta si delogheazate, vei vedea ca nu te va mai tine logat