| DraudeS a întrebat:

Am un laptop Toshiba S50 - A - 10R, Procesor I5, 4 Gb Ram, Hdd740. De cateva zile intampin niste probleme si nu stiu ce sa fac...Cand pornesc laptopul si deschid 2-3 ferestre pe 'net incepe si se misca sacadat, ruleaza prost, etc. Am luat Speedfan..cum pornesc laptopul, imi sta pe la 70 grade.da, nu e normal si nu cred ca este coolerul imbaxit sau ceva, deoarece l-am demontat si chiar era curatel. Nu stiu ce sa-i fac!? Poate fi un virus / reinstalat win / procesor stricat? ...Nu..nu vreau sa ma duc in service.(Nu vreau alte componente in el)

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

L-ai demontat si l-ai curatat. Ai pus la loc pasta termoconductoare?

| DustyFlash a răspuns:

Ai dezinstalat browserul si l-ai reinstalat sau macar ai verificat daca ai antivirul pornit sau daca nu ai prea multe programe instalat?