| Lory_7688 a întrebat:

Vreau sa-mi vand laptopul care s-a stricat dar nu stiu ce procesor are. Cum pot sa aflu daca nu pot sa-l deschid? Funda! Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cauta pe net modelul laptopului si vei avea toate detaliile lui tehnice!

7 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Scrie in start "dxdiag". O sa vezi acolo in prima pagina.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Bai daca e stricat cum vrei sal vinzi straight face

| Lory_7688 explică (pentru Hasciar_Vlad_1990):

Foarte simplu il pot vinde pentru piese! Era greu sa-ti dai seama nu-i asa?

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns (pentru Lory_7688):

DA

| Claudiusniper a răspuns:

Laptop-ul lui este stricat, deci nu mai poate intra in Windows, asa ca trebuie sa il deschizi sau sa ne spui ce model de laptop este.

| Valentin_Vali_1993_bYlZ a răspuns:

Dai click dreapta pe pictograma My Computer alege Properties! Si o sa vezi acolo Processor:... Funda?

| Vlada9 a răspuns:

Click dreapta pe my computer
si te duci la properties