| fabyy1998 a întrebat:

Ce network yotube ar fi mai bun dintre Fullscreen, BentPixels, Machinima, in momentul de fata am cu adsense, si la care nu se ia copyright deloc (am vazut youtuberi ca pun melodii cunoscute gen: Delia, Alexandra Stan etc. si nu ia copyright), am un canal de muzica si iau copyright 90% din cazuri

2 răspunsuri:
| fabyy1998 explică:

An incercat sa ader la Fullscreen si mi se blochiaza la 60% si nu imi apare sa semnez e cumva din cauza ca sunt si cu adsense?

| StefanStef14 a răspuns:

Iti recomand Fullscreen, e folosit si recomandat de ff multi youtuberi mari!