| fabyy1998 a întrebat:

Am un canal de yotube, sunt partener cu yotubul si am cot adsense, cum pot inchide parteneriatul ca sa fac cu fullsceen sau nu incurca cu nimic ca am cont adsense?

8 răspunsuri:
| DARKSMOKE01 a răspuns:

Trebuie sa pastrezi adsense

| fabyy1998 explică (pentru DARKSMOKE01):

Si daca fac parteneriat cu Curse sau Fullscreen sau Freedoom, nu afecteaza cu nimic ca incalc drepturile de autor si care ar fi mai permisivi cu drepturile de autor?

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru fabyy1998):

Nu

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru fabyy1998):

Ei te ajuta sa faci mai multi bni dar tot adsense iti trimit banii

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru fabyy1998):

Drepturile de auror este la muzica

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru fabyy1998):

Nu ti recomand curse si freedom

| fabyy1998 explică (pentru DARKSMOKE01):

Da am canlul cu muzica mai precis mix`uri si 97% din video incalca drepturile de autor

| fabyy1998 explică (pentru DARKSMOKE01):

Pai si atunci care ar fi un netwoork bun fara sa ma oblige sa stau nu stiu ce perioada tinand cont la la fullscreen nu ma pot inscrie ca se blochiaza la 60% procesul de inscriere