| Kappakrookappken a întrebat:

Buna seara nu de mult mi-am luat CS GO si nu stiu unde pot baga bani cash in steam, vreau neaparat cash pt ca nu am incredere sa dau datele de la card. Sper ca imi puteti zice niste aparate la care pot baga bani si in ce zona sunt. Eu stau in bucuresti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sMoK1 a răspuns:

Pai sunt niste aparate unde iti poti alimenta contul de steam, implicit cel de cs:go. Respectiv cele de la ZEBRAPAY. Acestea sunt de obicei cam in toate orasele, deci il poti gasi foarte usor cu un search pe google big grin. Funda?

2 răspunsuri:
| diNNozo a răspuns:

Cauta la tine in oras paypoint acolo poti intreba de PAYSAFE CARD
un cod care il bagi pe steam cu care incarci 5 euro respectiv 10. etc

| Kappakrookappken explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!