| Nicolas3463 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum e cu pariurile sportive. As vrea sa stiu daca pot baga si primi bani cash, fara card.Si daca puteti sa imi explicati si cum e cu cotele.

1 răspuns:
| Funions a răspuns:

Daca pariezi la casele de pariuri platesti si castigi bani cash, daca pariezi pe net platesti si primesti bani pe cardhappy
Cotele difera de la meci la meci, dar in general scad odata cu apropierea disputarii meciului si cu cat se pariaza mai mult pe respectivul mecihappy
Din cate m-a capiat tatal meu cu ele le-am si invatatlaughingMulta bafta!