| GamerulUnicat a întrebat:

Buna seara TPU! Va rog sa ma ajutati si pe minecu urmatoarea problemabig grine vreo luna am niste probleme cu PC-ul si...cand joc metin2, cand ma teleportez,cand ma deloghez, cand dau sa schimb caracterul mi se face negru tot ecranul...Cand dau sa ies din joc im apare Eroare cu mouse settings error si altele.Deci orice metin as juca aceeasi problema o am.crying((( Please help me crying(Am Windows XP Professional Service Pack 3. FunditawinkingCu mult respect din partea mea pentru voi, mortinvis.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ai toate driverele la zi? Daca nu updateasa-le.

| GamerulUnicat explică (pentru Hitback):

Nu le am la zi fratelo, dar nu ma prea pricep eu la updatare de drivere...Cum si ce drivere trebuie sa le fac? Iti dau fundita daca ma ajuti si pe mine pana la capatwinking

| Hitback a răspuns (pentru GamerulUnicat):

Scoti speecy piriform. Vezi ce ai prin calculator. Apoi cauti placa video si driverul ei pe google. Si eventual la placa de sunet. Net si ar trebui sa mearga.

| GamerulUnicat explică (pentru Hitback):

Dar daca analizez calculatorul cu CCleaner si sterg virusii ar merge?

| Hitback a răspuns (pentru GamerulUnicat):

CCleanerul nu sterge virusii. Sterge fisierele care iti ocupa locul degeaba in calculator.