| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna stiti JOCUL MInecraft cu modul :supravietuire? Bine eu vreau un joc asemanator in care trebuie sa supravietuiesc in natura sa fie asemanator cu minecraft :supravietuire.

Dau funda!

P.S.:sa nu fie maimare de 2GB si sa nu fie nevoie de mai mult de 350mb video, procesor 1, 8, 2 gb ram

5 răspunsuri:
| torturatu a răspuns:

Terraria este asemanator! funda?

| Ctmfresh28 explică (pentru torturatu):

Terraria? Pe bune cat ani crezi ca am patru?

| torturatu a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Nu dar e asemanator.

| sleeky1532 a răspuns:

Minecraft cu moduri si graphic enhancement patches. Poti omora lejer un quad core cu 6 gb de ram placa grafica 1 gb+ se vede chiar ok iar modurile fac diferenta.

| Ctmfresh28 explică (pentru sleeky1532):

Scuze am scrie procesor 1, 8 si 2 gb ram nu 6